Búcsúzunk

2023 November 05 - 09:59:12 | Szutor Sándor

Tudtuk, hogy baj van, mert az utolsó hírek már arról szóltak, hogy imádkozzunk érte, gondoljunk rá, mert kórházban van. Pedig nem is olyan régen köszöntünk el tőle, éppen egy éve vonult nyugdíjba, amit már nagyon várt.
De neki ennyi adatott, Jakabné Ferenczi Noémi (1961-2023) kolléganőnk, aki 20 évig dolgozott a Szentkirályi Általános Iskolában, 2023. október 27-én örökre eltávozott közülünk.
2002-ben lett a szentkirályi tantestület tagja, napközis nevelőként kezdett, később osztálytanító és könyvtáros munkakörben is dolgozott. Közben sokat betegeskedett, ezt nehezen viselte, mert soha nem akart előnyöket vagy engedményeket kérni. Határozott, erős jelleme nem engedte ezt. Halálhíre nemcsak a tantestület tagjait rendítette meg, hanem szerte Szentkirályon sok tanítványát, barátját és tisztelőjét.
Isten veled Noémi, emléked őrzik a kezed alatt felnőtt fiatalok! Nyugodj békében!

Búcsúzik az iskola tantestületének nevében:
Katzné Almási Zsuzsanna igazgató