Szentkirályi Net Hírmondó

Nyuszi buli

Kint hideg fagy és hó, bent húsvéti hangulat. Ez jellemezte az idei Nyuszi bulit, mely mint minden évben, most is a tavaszi szünet kezdetét jelentette az alsósoknak. A játékos délutánra a nagycsoportos ovisokat is meghívták az iskolások, akik szinte már otthon érezték magukat az iskola falai között.

A „Tavaszi szél vizet áraszt” nyitódal után a gyerekek megkapták a menetlevelet és már indultak is az izgalmasabbnál izgalmasabb játékhelyszínekre. Közben egyre szaporodtak a húsvéti nyuszik, hisz a feladatok sikeres teljesítése után nyuszivá is át lehetett alakulni. A játékvezetők tanító nénik, szülők és felsős diákok voltak, aki együtt játszottak a kicsikkel. A leadott menetlevelekért húsvéti tojás volt a jutalom, majd következett a délután legizgalmasabb része: az ajándéksorsolás.

A buliban senki sem éhezett, szomjazott, hisz a terített asztalok finomabbnál, finomabb süteményektől roskadoztak. Köszönjük a szülőknek!

Ajándékokkal a kezükben, mosollyal az arcukon indultak haza a gyerekek és megkezdődött a téli hangulatú tavaszi szünet!

Oláh Dávid 6.o.