Szentkirályi Net Hírmondó

Élmények az erdei iskolában

A TÁMOP 3.1.4-12/2 Innovatív iskolák projekt keretében 5 napos erdei iskolában táboroztak 4. osztályos tanulóink Cereden, közel a szlovák határhoz.

Némethné Muzslai Ágnes és Dávid Gréta tanítónők kíséretével. Természetközeli környezetben vizsgálhatták a környék élővilágát, kirándultak, sokat játszottak.

A tanulók így látták a tábor eseményeit:

Nekem legjobban a kőfestés tetszett. Az én kövemre egy kutyát festettem. Akik jól dolgoztak, este kaptam ajándékot.

Agárdi Szabolcs

Az erdei iskolában voltunk Szlovákiában is, ahol sokat túráztunk. Salgótarjánban a Bánya Múzeumban láttunk csilléket és mozdonyokat.

Horváth Rebeka

A legjobb élményem az volt, amikor elmentünk egy hosszú túrára. Szép látvány terült elénk. Közben az volt a feladat, hogy gyűjteni kellett virágokat.

Siller Szilárd

Egyik nap elmentünk a híres salgótarjáni barlangban. Mielőtt bementünk, mindenkinek védősisakot kellett húzni. Nagyon sok, szép és érdekes dolog volt a barlangban.

Czakó Viktória

Nekem az volt a legnagyobb élményem, hogy átléptük a határt, és átmentünk Szlovákiába, Fachty községbe. A legtöbb időt a szálláson töltöttünk, játszottunk és beszélgettünk. Ha lesz még egy ilyen alkalom, én szívesen elmennék.

Vörös Veronika

Egyik nap egy nagy hegyből kiásott focipályára mentünk. Egész héten az esték voltak a legjobbak, de a napok is jól teltek. Jó sokat túráztunk.

Csordás Gábor

Szlovákiában egy mesterséges tóhoz kirándultunk. Láttunk egy focipályát, ami a hegyből lett kialakítva. A kecskék is nagyon tetszettek.

Fábián Alexandra

Lejegyezte:Nyúl Krisztián 5.o.